Java Sohbet Sitesi

Java Sohbet Sitesi

Yeni dostluklar kazanmanın vakti gelmedi mi? İnternet kullanıcılarının çoğu sitemiz üzerinden sohbet etmeyi tercih etmektedir. Limitsiz bir imkan oluşturan internet ortamı arkadaşlık ve sevgili bulmak adına da insanlara yol göstermektedir.

Sanal ortamda arkadaş ve sevgili edinmek istiyorsanız eğer internet ortamında tercih edebileceğiniz sayılı chat sitesi bulunmaktadır. Sağlam ve sağlıklı ilişkiler kurmak adına bu sitelerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Sizler için yıllardır bu hizmeti veren sitemizi kullanarak bu arayışınızı gerçekleştirebilir, belki de aradığınız aşkı bulabilirsiniz.

Sayfa içerikleri

Java Chat sitelerine Nasıl Bağlanabilirim?

Web tabanlı sohbet edebileceğiniz binlerce sohbet sitesi bulunmaktadır. Bunlardan biride şuan giriş yaptığınız sitedir. Bu site sizler için bedava hizmet sunmakla birlikte aynı zamanda üyelik gereksiniminede ihtiyac yoktur. Chat odalarına giriş yapabilmeniz için kendinize yeni bir rumuz oluşturmanız ve sohbete bağlan butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Bu şekilde ekranınız otomatik olarak çevrimiçi sohbet odalarına doğru açılacaktır. Javachat sitesi sayılı sitelerin arasında en büyük alternatif sohbet platformu olarak tercih edilebilir.

En Doğru Chat Ortamı Nasıl Olmalıdır?

Kaliteli sohbet bizlere göre seviyeli olmaktan geçer.+ 18 sohbetlerinden uzak sıcak bir ortam ve kaliteli insanlarla sohbet edebileceğiniz bir ortam demektir. Özelliklede Türk Aile yapısına uygun genel ahlak çerçevesinde bir ortamda sohbet edilmelidir. Bunun yanı sıra girdiğiniz tüm kanallarımızda seviyeli bir ortamda sohbete katılabilirsiniz. Sunucuya bağlandıktan sonra kurallarımız ekranınızda çıkacaktır. Kuralları okuduktan sonra sohbete katılabilirsiniz. Sohbet sunucumuz içerisinde siz değerli kullanıcılarımıza gönüllü hizmet veren admin/ircop yetkilileri bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi şikayetlerinizi #şikayet kanalından iletebilirsiniz.

Diğer Sohbet Seçenekleri Nelerdir?

Chat siteleri olarak kullanıcılara hedeflediğimiz temel hizmetimiz sohbet imkanı oluşturmaktır. Sohbet içerisinde chat yapmak dışında da belirli aktivite kanallarımız vardır. Bunlar çeşitli oyun kanallarımızdır. Sohbet etmekten sıkılan veya chat dışında belirli aktiviteler arayan kullanıcılar bu kanallara yönelip eğlenceli dakikalar geçirmektedir. Oyun oynayabileceğiniz alternatif kanallar; #Oyun, #OXM, #Yarışma adı ile kullanılmaktadır.

Radyo odamızda aynı zamanda sizler için müzik yayını yapılmaktadır. Bu sayede sohbet yaparken, müzik dinlemenin keyfini de bizlerle yaşayabilirsiniz. Dilediğiniz şarkıyı Dj arkadaşlarımızdan istek olarak istemeniz mümkündür. İstek için radyo botuna komut göndermeniz gerekmektedir. #Radyo kanalının topic (başlık) kısmında yazan yönergeleri takip ederek istek şarkı talebinde bulunabilirsiniz.

Chat odalarına Bağlanamıyorum?

Sohbete giriş esnasında web üzerinden bağlanamıyorsanız bunun sebebi genellikle Bilgisayarınızda Java’nın yüklü olmamasından kaynaklanmaktadır. Java eziyeti yüzünden kullanıcılarımızın çoğu mağdur olduğu için farklı bir sistem oluşturarak sizlere java desteği olmadan kullanabileceğiniz sohbet paneli tasarlamış bulunmaktayız. Javasız chat uygulamamız ile gönül rahatlığı ile javachat.net sohbet kanallarına giriş yapabilirsiniz. Bağlantı kurabileceğiniz bir çok değişik yollar sitemizde mevcuttur. Örneğin; irc.javachat.net ağı ile mirc üzerinden, web chat seçeneği ile javachat.net/chat bağlantısı kurarak web üzerinden cep telefonlarınız aracılığı ile mobil chat sistemi üzerinden kolaylıkla sohbet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.


Javachat.net Genel Sohbet Kuralları:

Büyük Yazı (Capslock) :

Chat odaları içerisinde büyük harflerle yazı yazdığınız zaman, tepki vermek anlamına gelmektedir. Bazı konularda vurgulama yapmak için belirli kelimelerde kullanılabilir. Tüm cümleyi kapsayacak şekilde büyük harf kullanımı sohbet odasından uzaklaştırılmanıza sebep olur

Küfür/Seviyesizlik:
Sohbet içerisinde argo, küfür ve hakaret edici şekilde davranarak insanları rencide etmek kesinlikle yasaktır. Sunucu içerisinde bu tür davranışları sergileyen kullanıcıları Javachat.net yöneticileri uzaklaştırmakla yetkilidirler.

Genel Tartışma:
Sohbet odalarımıza farklı kültür ve dil paylaşımında bulunmak isteyen kullanıcılar bulunmaktadır. Herkesin düşünce tarzı farklı olduğu için bu tür sohbet ortamları genellikle tartışma ile alevlenmektedir. Sunucu içerisinde konuşulması gereken resmi dil Türkçe’dir.

Bununla beraber hiç kimse başka birinin dil/din/kültür anlayışını yadırgayamaz. Herkes istediğine inanmakla mükelleftir. Ancak bu tür konuları genel sohbete taşıyıp huzursuzluk çıkarmak yasaktır. Bu tür tartışmaların kesinlikle sonu, bucağı yoktur. Kanaldaki diğer kullanıcıların rahatsız olacağını benimsediğimiz için bu tür davranışları sergileyen kullanıcılar, chat kanalından uzaklaştırılır.

Chat sitesi içerisinde Türk aile yapısına ve genel ahlak kuralları çerçevesinde seviyeli bir sohbet yapılmaktadır. Kesinlikle +18 ve buna benzer sohbet/rumuzlara izin verilmemektedir. Seviyeli bir ortam oluşturduğumuz odalarımızda farklı arayışlarda bulunan kullanıcılarımız sohbete katılmadan evvel kurallarımızı mutlaka okumalıdırlar. Aksi takdirde sunucu içerisinde uygulanan yaptırımlardan yöneticiler sorumlu tutulmaz.

Önceki & Sonraki Yazılarımızı Okumanızı Öneririz.

Facebook Sohbet
Size Özel Sohbet Odaları

Görüntüleme: 332 defa

Kategori: Chat, Chat Sitesi, Güncel, Mobil Chat, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 29 Mart 2022

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en popüler radyo yayınını sende hemen dinle.

Ses 50