Mirc

Mirc

Mirc indir

Javachat.net sohbet odalarına ait mirc uygulama özelliği taşımakta olan resmi link indirme platformudur. Mirc progamının geçmişi bakımından neredeyse yıllanmış bir süreç geçirmiştir. Tahmini olarak 20 yıl ve üzeri bir süreçten bahsetmekte olduğumuz internet kullanıcıları Mirc sistemini kullanmakta ve bu sistem üzerinden sohbet etmektedir. Zamanla düz mirc olarak tasarlanan ve sonra üzerinde bir çok addon ve dosya değişikliğine gidilerek her sunucunun kendine ait tasarımını benimsemektedir.

Mirc indirdikten sonra bağlantı kurabileceğiniz şeklini izah etmek gerekirse eğer, kurulumunu yaptıktan sonra masaüstüne inen mIRC simgesine tıklayıp karşınıza gelen menüye örnektir ”irc.javachat.net” yazdıktan sonra bu sitenin mirc üzerinden sohbet ağına bağlantı kurmuş olursunuz. İnternet relay chat  paylaşımlı sohbet ağının yapımcısı Mardam Khaled bu yazılımı tasarlayan ve hayata sunan kişidir . İnternet erişimi olan her cihazla mirc uygulamasını kullanmanız mümkündür. Sohbet kanallarına giriş yaptıktan hemen sonra otomatik katıldığınız odaların haricinde /list yazarak diğer harici olduğunuz odaları listeleyebilirsiniz. Liste üzerinde iki defa tıklamanız halinde herhangi bir giriş kısıtlaması yoksa sohbet odasına giriş yapabilirsiniz.

Java chat mirc odaları sisteminde kullanıcı (user) olarak tanımlanır. Ayrıca sohbet yöneticileri (@operatörler, ircoplar ve adminler) olarak sınıflandırılırlar. Hali hazırda irc tabanı ile sistemi kurulmuş tüm sohbet siteleri mirc chat programını kendi irc sunucularına entegre ederek tasarımını değiştirip kullanıcılara sunmaktadır. Bunu göz önünde bulundurduğumuz vakit sohbet ve iletişimin internetteki atası mIRC programıdır diyebiliriz.

Mobil Mirc Uygulaması

Mirc uygulaması özelliğı göz önünde bulundurulması bakımından sadece masaüstü bilgisayarlarda değil, artık mobil internet ve uygulama yükleme özelliği olan tüm cihazlarda rahatlıkla kullanılabilir hale geldi. Örneğin kullanmış olduğunuz akıllı cihazınızın market (apps) uygulama merkezine giriş yaparak ”javachat mirc” yazmanız halinde sitemize ait mirc uygulamasını telefonunuza indirip uygulama üzerinden takma adınızı yazarak kolaylıkla sohbet sitemize bağlantı kurabilirsiniz. Sloganımız her yerden kesintisiz hizmet, en doğru chat Javachat.net! Lütfen 18 yaş ve üzeri kullanıcıysanız sohbet uygulamamızı kullanınız. Yasal bir uyarı olduğunu dikkate almanızı önemle arz ederiz.

Güvenilir tüm virüs programlarının onayını almış, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mirc yazılım programımızı sizlere sunuyoruz..

Mirc Uygulamasının Özelliği Nelerdir?

  • Mirc programının ağırlığı 150 kb, kolaylıkla download edilebilir.
  • Javachat mirc için ücret, üyelik ve lisans problemi kesinlikle yoktur.
  • Kullanıcı adı seçeneği, oper/admin komut ve kullanım özelliği vardır.
  • Eğlenceli şık tasarımı, kolay kullanımı en büyük tercih seçeneğidir.

mirc indir

Önceki & Sonraki Yazılarımızı Okumanızı Öneririz.

Türk Chat Odaları
Arkadaş Chat Sitesi

Etiketler: , ,

Görüntüleme: 1637 defa

Kategori: Chat, Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 12 Aralık 2021

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en popüler radyo yayınını sende hemen dinle.

Ses 50