Snapchat Uygulaması

Snapchat Uygulaması

Snapchat Kısaca Nedir?

Snapchat, sosyal uygulamalarının arasında en popüler olanlardan biridir. Uygulamayı kullanan kişiler kendilerine arkadaş ekleme yöntemini kullanarak yeni arkadaşlarla tanışabiliyor. Kendinize ait yeni bir hesap açarak kişisel bilgilerinizi girebilir, yeni fotoğraflar ve videolar yükleyebilirsiniz. Bu uygulamayı kullanan herkes arkadaşınız olması koşulu ile paylaşımlarınızı ve profilinizi görebiliyor.

Bazı kötü avantajlarını kısaca özetlemek gerekirse, Kötü düşünceli kişilerin paylaşımlarınıza kolaylıkla erişebiliyor olması ve farklı mecralarda size zarar verebileceği koşuluyla rahatlıkla kullanabilmesidir. Özünde ise Snapchat, kısa video çekip yayınlayabilmenizi ve fotoğraflarınızı efektli hale getirerek eğlenceli bir şekilde çıkartmalarla birlikte paylaşabilme olanağı sağlamaktadır.

Snapchat hikayende bulunan Snap paylaşımlarını ekli olan arkadaşların ve Snapchat ortamı ile paylaşabilirsin. Paylaştığın herhangi bir hikayeni ”Herkes” sekmesini tıklayarak tüm Snapchat kullanıcılarının görebileceği açık hale getirebilirsin. Size ait  hesabınızda bulunan takipçi listesiniz kalabalık ise bu kitleyi değerlendirebilir, Snapchat’le para kazanabilirsiniz.

Snapchat, başarılı iletişim sohbet ağı ve insanları buluşturan sosyal internet platformu özelliği ile biliniyor. Yakın zamanda uygulamaya oyun eklemeyi düşündüğünü biliyormuydunuz?

Snapchat üzerinde internet kullanıcılarının daha fazla vakit geçirmesi düşüncesi ile mini oyun sistemi düzenlemeyi planladığını duyurdu. Uygulamasının sahibi Cheddar, uygulama içerisinde yer alan oyun platformlarının oluşturabileceği bir düzenleme olacağı ancak snapchat üzerinde nasıl gözükeceği belirli değil açıklaması yaptı.

Snapchat Oyun Uygulamaları

Geçen sene 2021 yılının başlarında tekrar böyle bir söylentinin olduğu ve bu tarz bir oyun planının hayata geçirilebileceği söylenmişti. Bu konu söylenti olarak duyurulsa bile 2022 senesinde yayınlanabileceği söyleniyor. Cheddar’ın söylemine göre, Nisan ayında Snapchat geliştirilmesi adı altında bir duyuru yapılacağı ve bu duyuru akabinde güncellemeye gidileceği belirtiliyor.

Takipçilerinin heyecanla beklediği oyunların oynanabileceği uygulama, çok geniş kapsamlı arayüzü ile sohbet kullanıcılarına bolca zaman geçireceği gibi gözükmektedir. Snapchat’ın diğer sosyal medya rakiplerine karşı hamle yapacağı bu sistemle ayrıca reklam gelirleri ile yüksek miktarda kazanç elde edecektir.

Mobil cep telefonlarınızla Snapchat uygulamasını, telefonunuzda bulunan market (apps) aracılığı ile indirebilirsiniz. Kendinize ait yeni bir hesap açtıktan sonra tüm cihazlarınızdan kolaylıkla uygulamayı kullanabilirsiniz.

Önceki & Sonraki Yazılarımızı Okumanızı Öneririz.

TikTok Uygulaması Para Kazandırıyor
Kızlarla Kameralı Chat

Etiketler: , ,

Görüntüleme: 437 defa

Kategori: Chat Sitesi, Güncel

Yayınlanma Tarihi: 03 Nisan 2022

1 Yorumlar
romantik27f

cok beğendim sitenizi arkadas bulmak icin güzel bir mekan.


Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en popüler radyo yayınını sende hemen dinle.

Ses 50